ŘEDITEL/KA MINI-ŠKOLKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Martina Kirschová hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti předškolní výchovy (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - ředitel/ka mini-školky.

Náplň práce: - Zodpovědnost za denní provoz školky s kapacitou 12 dětí. - Péče o děti, tvorba programu aktivit, komunikace s dodavatelem stravování. - Vedení malého kolektivu. Požadavky: - Pedagogické vzdělání. - Předchozí praxe v MŠ, zkušenosti i s nejmenšími dětmi. - Chuť učit se nové věci, organizační schopnosti. - Respektující a rozvíjející přístup. - Hra na hudební nástroj, nebo jiné dovednosti výhodou. Nabízíme: - Odpovídající finanční ohodnocení. - Práci v příjemném prostředí v malém kolektivu. - Nástup září 2016 Místo pracoviště: Liberec Mzda: 20 000 - 23 000 Kč Pracovní smlouva. Stručný životopis a motivační dopis zasílejte na kontakt

Společnost

Martina Kirschová

Lokalita pracoviště

Mařanova 334, 463 12 Liberec 25, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Martina Kirschová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Martina Kirschová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému