ŘIDIČ / SKLADNÍK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hungaro Delikates s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - řidič / skladník.

Místo výkonu práce: T. G. Masaryka č.p. 102, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 Náplň práce: - rozvoz zboží z Maďarska - příprava zboží Požadavky: - zkušenost z práce v oboru vítána - příjemné reprezentativní vystupování - aktivní a profesionální přístup - zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost - řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (schopnost řídit užitková vozidla) Nabízíme: - práci v úspěšné a rozvíjející se společnosti s historií - přátelský kolektiv - diety - finanční osobní ohodnocení až 5000 Kč V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt

Společnost

Hungaro Delikates s.r.o.

Lokalita pracoviště

T. G. Masaryka 102, 562 01 Ústí nad Orlicí 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič silničních motorových vozidel v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hungaro Delikates s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hungaro Delikates s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému