Seřizovač lázní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HOBES, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - seřizovač lázní.

Místo výkonu práce: HOBES, spol. s r.o., K luhům č.p. 151, Horní Benešov " Kontrola galvanické linky. " Příprava lázní pro hromadnou a závěsovou chemickou a elektrochemickou povrchovou úpravu. " Seřizování a obsluha linek. " Korekce pokovovacích procesů. " Řízení, monitorování a kontrola výrobního provozu z měřících stanic a plošin " Zaznamenávání technických údajů a výrobních výsledků. " Spolupráce a součinnost s obsluhou zneškodňovaní stanice. " Příprava chemikálií pro zneškodňovaní stanici, včetně doplňování jednotlivých zásobníků zneškodňovaní stanice. " Spolupráce z obsluhou zneškodňovaní stanice - čistění kalolisů, provádění jednotlivých rozborů. " Spolupráce s laborantem při odebíraní vzorků, provádění rozborů a odstraňování neshod. " Evidence dle provozního řádu. " Obsluha ručně vedeného paletového vozíku. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, benefit na zdravotní služby a zdravotní rehabilitace ve výši 750,-Kč, příspěvek na penzijní připojištění Zájemci se budou hlásittelefonicky od 7,00 do 15,00 hod na č. tel. kontakt, mailem: kontakt nebo osobně :HOBES, spol. s r.o., K luhům č.p. 151, Horní Benešov Z: 6.9.2016

Společnost

HOBES, spol. s r. o.

Lokalita pracoviště

K luhům 151, 793 12 Horní Benešov (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

5.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HOBES, spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HOBES, spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému