Pracovník úklidu a údržby veřejných prostor na DPP nebo zkrácený pracovní úvazek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RUBIKON Centrum, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči veřejných prostranství - pracovník úklidu a údržby veřejných prostor na dpp nebo zkrácený pracovní úvazek.

DPP nebo zkrácený pracovní úvazek (20 hodin/týdně). Způsob kontaktu uchazeče: - telefonicky kontakt p. Třešňáková Petra (09:00-15:00) - e-mailem: kontakt - osobně na adrese Vítězná 624, Chodov (09:00-15:00) PRACOVNÍ MÍSTO JE URČENO VÝHRADNĚ OSOBÁM S TRESTNÍ MINULOSTÍ. Smyslem zřízení této pozice je podpora integrace osob, které jsou následkem záznamu v rejstříku trestů znevýhodněné na trhu práce. Náplň práce: " Sekání travního porostu " Práce s křovinořezem (nabízíme zdarma proškolení) " Sběr odpadků " Terénní úpravy Požadavky: " Spolehlivost, dochvilnost a svědomitost při práci " Manuální zručnost " Zkušenosti s úklidem či údržbou výhodou " Vzdělání není podmínkou " Trvalé či přechodné bydliště v Chodově Pracovní doba je od 8:00 do 16:00 v pracovních dnech.

Společnost

RUBIKON Centrum, z.s.

Lokalita pracoviště

Vítězná 624, 357 35 Chodov u Karlových Var 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči veřejných prostranství

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 60 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RUBIKON Centrum, z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RUBIKON Centrum, z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému