VŠEOBECNÁ SESTRA S REGISTRACÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov důchodců Humburky hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - všeobecná sestra s registrací.

VŠEOBECNÁ SESTRA S REGISTRACÍ - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, nepřetržitý provoz, plat dle NV č. 564/2006 Sb., v návaznosti na délku praxe + další příplatky - Náplň práce: poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu - Požadujeme: ÚSO/VOŠ vzdělání; registraci pro práci bez odborného dohledu; uživatelská znalost práce na PC; samostatnost, odpovědnost a spolehlivost, komunikativnost; praxe v sociálních službách vítána - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - Obsah přihlášky: životopis s přehledem profesní praxe, motivační dopis - Kontaktní osoby: Jirušková Ivana a Hartmanová Monika, tel.: kontakt, kontakt, e-mail: kontakt, kontakt

Společnost

Domov důchodců Humburky

Lokalita pracoviště

Humburky 100, 504 01 Nový Bydžov (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 360 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

26.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov důchodců Humburky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov důchodců Humburky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému