pracovník/ce apretace odlitků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ALUPRESSING - slévárna, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů - pracovník/ce apretace odlitků.

Pracovní poměr na dobu určitou s přechodem na dobu neurčitou. Požadované vzdělání - uvítáme strojírenský obor (zámečník,…), možnost zaučení, rekvalifikace, praxe vítána, vhodné i pro ženy. Požadujeme 100% spolehlivost, pracovní kázeň, zručnost. Náplň práce zahrnuje apretaci hliníkových a zinkových odlitků (pilování, broušení, řezání, vrtání). V případě, že máte zájem o uvedenou pozici a splňujete všechny požadavky, zašlete svůj strukturovaný životopis na email- kontakt. Do předmětu zprávy uveďte: zájem o místo apretace Společnost ALUPRESSING - slévárna s.r.o. Budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří postoupí do užšího výběru.

Lokalita pracoviště

Pražská 1602, 678 01 Blansko 1 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zámečník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Zámečníci strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALUPRESSING - slévárna, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ALUPRESSING - slévárna, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému