Jsme výrobcem hluboko zamražených dortů a pečených dezertů s velkým podílem ruční výroby. Tyto výrobky z velké části vyvážíme do světa a neustále rosteme. A tak pro náš další rozvoj hledáme do týmu pracovitého kolegu na pozici cukrář/ka - vývojář.

Cukrář

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Co budete dělat?

  • Vymýšlet a vyvíjet nové cukrářské výrobky,
  • řešit technologické záležitosti cukrářské výroby (volba vhodných surovin a jejich poměrů, hledání alternativních surovin apod.),
  • zavádět nové recepty do výroby,
  • připravovat a vyrábět vzorky výrobků pro stávající i potenciální zákazníky,
  • v případě menšího vytížení v oddělení vývoje pracovat přímo ve výrobě, tzn. evidovat spotřebu surovin podle stanovených receptur a dorty a dezerty připravovat, vyrábět a zdobit.

Co budete potřebovat za zkušenosti a dovednosti?

  • Praxi v cukrářské výrobě a zájem o tento obor,
  • ideálně pracovní zkušenosti s cukrařinou v zahraničí,
  • vyučení v oboru cukrář,
  • koncepční a inovativní myšlení vyúsťující v realizovatelné nápady,
  • manuální zručnost, cit pro detail,
  • chuť do práce, ochotu učit se nové věci, proaktivní přístup,
  • spolehlivost, poctivost, týmového ducha.

Co vám nabízíme my?

  • Práci na hlavní pracovní poměr v rostoucí české firmě s mezinárodním působením,
  • za dobře odvedenou práci vás čeká velmi dobrá odměna a firemní benefity,
  • možnost kariérního růstu,
  • přátelský kolektiv.

Pokud se Vám tato nabídka líbí, zašlete svůj strukturovaný životopis.

Společnost

SWEET DELIGHT a. s.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Pekařská 598/1, 15500 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Potravinářství
Profese: Šéfcukrář v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Šéfcukrář, Cukrář, moučníkář

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10 / 2016

Benefity

  • Příspěvek na stravu
  • Sleva na firemní produkty

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • zdravotní průkaz - absolvent / začátečník

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště - Potravinářství
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SWEET DELIGHT a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SWEET DELIGHT a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému