Inženýr zákaznické kvality (reklamace)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CONTEG, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech - inženýr zákaznické kvality (reklamace).

Co Vás čeká: - podílení se na zpravování dokumentace, vzorování dle PPAP a tvorbě organizačních norem - vystavování zpráv o vzorování - příprava a účast na zákaznických auditech - aktivní řešení zákaznických reklamací - interní zprocesování až po úspěšné uzavření 8D reportu a vratky od zákazníků - navrhování nápravných opatření - tvorba kontrolních plánů, návodek a rekvalifikačních plánů - sledování a vyhodnocování zákaznické PPM - předávání podkladů pro dodavatelské reklamace - dodržování pracovní a technologické kázně na svěřeném úseku (standardy ISO 9001, ISO 14001, předpisy BOZP a PO, principy štíhlé výroby) Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: - SŠ technického směru - základní znalost anglického jazyka - MS Office uživatelsky - Znalost ERP - čtení technické dokumentace - 8D report, 5 proč, Ishikawa - PPAP - praxe na dané pozici - logické myšlení, organizační um a vyjednávací dovednosti - aktivní řidič Co vám můžeme nabídnout: - zázemí české společnosti - podporu kolegů, zaškolení - zajímavé platové ohodnocení - stravenky či možnost využít naší novou moderní jídelnu - nástup možný ihned Na Vaše životopisy se těšíme na emailu kontakt či na Vaše zavolání na telefonu kontakt.

Společnost

CONTEG, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CONTEG, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CONTEG, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému