zlatník/zlatnice, rytec

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FOX silver s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Klenotníci, zlatníci a šperkaři - zlatník/zlatnice, rytec.

ZLATNICKÝ DŮM PLZEŇ ROUDNÁ PŘIJME ZLATNÍKY / ZLATNICE, RYTCE Nabízíme Vám: " přátelskou pracovní atmosféru " zázemí stabilní společnosti " nadstandartní platební podmínky " firemní benefity " práce v centru Plzně " možnost pracovního růstu " nástup možný dle dohody Náplň Vaší práce bude: " ruční výroba zakázkových šperků " servis a opravy šperků " výroba investičních slitků " práce na moderních zlatnických strojích Požadujeme po Vás: " praxi v oboru zlatnictví " znalost klenotnického zboží a drahých kamenů V případě zájmu o tuto pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat zasláním CV na e-mail: kontakt. Pro bližší informace můžete volat pana Prauma na číslo kontakt.

Společnost

FOX silver s.r.o.

Lokalita pracoviště

Plzeň 1, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Klenotník, zlatník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Klenotníci, zlatníci a šperkaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FOX silver s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FOX silver s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému