KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Well Food - školní jídelna s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař / kuchařka.

místo výkonu práce: Vrbova 1233/34, Braník kontakt: Hruška Jan, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Do gastronomického provozu hledáme šikovného a čistotného kuchaře/kuchařku na hotové a minutkové pokrmy. Pracovní doba po-pá Nabízíme: pevná pracovní doba, dobrý kolektiv, nadstandardní dovolená, oficiální plat, státní svátky Požadujeme: vyučení v oboru, znalost HACCP, práce se studenty-není podmínkou, ale je vítána, čistý RT, zdravotní průkaz, znalost cateringových služeb vítána

Společnost

Well Food - školní jídelna s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vrbova 1233, 147 00 Praha 47 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Well Food - školní jídelna s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Well Food - školní jídelna s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému