MECHANIK/SEŘIZOVAČ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost machine building s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - mechanik/seřizovač.

Požadavky: - Praxe z technické profese (ideálně strojní výroba) - Znalost technické dokumentace - Zájem o moderní technologie - Znalost pneumatických a hydraulických okruhů výhodou - Znalost elektro a senzoriky výhodou - Vzdělání SO/USO technického směru Náplň práce: - Servisní práce strojních zařízení - Spolupráce při návrhu a stavbě strojních zařízení - Úzká spolupráce s oddělením výroby - Realizace a zprovoznění strojních zařízení u zákazníka Nabízíme: - Nástupní plat: 24.000-36.000 Kč - Přátelské prostředí malé firmy - Platové ohodnocení dle schopností a dosahovaných výsledků - Možnost uplatnění vlastních nápadů - Možnost zahraničních cest - Firemní masáže - 5 týdnů dovolené Doplňující informace: - Nástup možný ihned - Hlavní pracovní poměr - Pracovní smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou Kontakt Jolana Jiránková e-mail: kontakt tel.: kontakt kontakt

Společnost

machine building s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kateřinská 135, 460 14 Liberec 14, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 24 000 - 36 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti machine building s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost machine building s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému