Vedoucí - servisní technik specialista - pracovní oblast Morava

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KM konsult s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - vedoucí - servisní technik specialista - pracovní oblast morava.

pracoviště Holešov - Náplň práce: identifikovat, rozvíjet, plánovat a provádět servisní činnost u zákazníků, evidenci v systému, rozvoj a vylepšování existujících zařízení zákazníků a vyhledávání potenciálu k prodeji nových zařízení s ohledem na inovace, efektivitu a nové produkty, spolupráci s obchodním a nákupním oddělením, dohled nad odstraňování poruch a závad na zařízení v servisní dílně a v provozu u zákazníků, kontrolovat průběžné výsledky a plnění plánu vzhledem k situaci na trhu a zajišťovat konkurenceschopnost, řídit příjem a výdej zakázek, výpůjčky a sklad, vést předepsanou evidenci. - Požadujeme: SŠ technické vzdělání, praxe výhodou, obchodní dovednosti a praktické zkušenosti, samostatnost, spolehlivost identifikovat technické závady a určit další postup, znalost technické dokumentace ke strojům a zařízením, mechanická zručnost, časová flexibilita, ŘP skupiny B, aktivní angličtina nebo němčina - Přihláška do výběrového řízení formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: kontakt nebo kontakt na tel. kontaktp. Večerka.

Společnost

KM konsult s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tovární 1209, 769 01 Holešov (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KM konsult s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KM konsult s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému