Chladírenští technici

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DOKTOR,s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici klimatizací a chladicích zařízení - chladírenští technici.

Místo pracoviště: - Široká 1783/2, 251 01 Říčany u Prahy Prvotní kontakt: - tel.: kontakt - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - přijmeme chladírenského technika na HPP - servis, montáž klimatizační techniky u zákazníků po Praze a Středočeském kraji Požadujeme: - kvalifikace elektro vyhl. 50 - praxe v oboru - ŘP sk. B - samostatnost, spolehlivost - časová flexibilita - trestní bezúhonnost Zaměstnanecké výhody: - služební telefon, služební automobil, stravné, prémie

Společnost

DOKTOR,s.r.o.

Lokalita pracoviště

Široká 1783, 251 01 Říčany u Prahy, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DOKTOR,s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DOKTOR,s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému