Růst kariéry pro německy hovořící

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Metodici a analytici finančního trhu - růst kariéry pro německy hovořící.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: emailem: kontakt Hledáme do týmu někoho, kdo se nebojí komunikovat v němčině, provádět analýzu trhu v Německu a podílet se na rozvoji společnosti. Nápľň práce? Denní komunikace s německými klienty a institucemi Kreativní práci s možností realizovat své nápady Analýza trhu, trendů a konkurence Komunikace s managementem Výběr vhodných kandidátů na pracovní pozice - jejich oslovení a případný nábor Požadujeme Ideálně VŠ vzdělání - není však podmínkou Zkušenosti s komunikací se zákazníky, z oblasti administrativy - akceptujeme také praxi během studia Tah na branku Výkonově orientovanou osobnost Německý jazyk podmínkou - minimálně úroveň B2 Řidičské oprávnění sk. B Časová a prostorová flexibilita Nabízíme Možnost být u zrodu zajímavého projektu Rychlý rozvoj kariéry Zajímavou a různorodou práci, která je spojena s profesionálním rozvojem Nástupní mzda 30.000,- Kč/měsíc 100% předpoklad profesního a osobního růstu (profesní růst dle osobních předpokladů -management, rozvoj společnosti, obchodní příležitosti) Práce na plný úvazek na dobu neurčitou Mobilní telefon, notebook

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční analytik v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Metodici a analytici finančního trhu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému