OPERÁTOR THT VLNY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Wendell electronics, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - operátor tht vlny.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo výkonu práce: Tovární č.p. 368, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun Mzda: od 16 000 Kč, dle praxe a zkušeností, po zapracování zvýšení mzdy Náplň práce: - příprava, nastavení, zajištění chodu a údržba THT linky - spolupráce s technologem výroby - kontrola procesů Požadujeme: - min. vyučení/USO - v oboru elektro, strojní obory výhodou - zodpovědnost, pečlivost - ochotu učit se - možnost pracovat ve dvousměnném provozu, 7,5 hod. směny - vhodné pro absolventy SŠ, pro technicky orientované zájemce s možností profesního růstu Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou, s možností převedení na pracovní poměr na dobu neurčitou. Nabízíme: - zajímavou a stabilní pracovní příležitost - možnost profesního růstu - stravenky - příspěvek na penzijní připojištění Kontaktní osoba: Čížová Ilona Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Tovární 368, 563 01 Lanškroun, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

22.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Wendell electronics, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Wendell electronics, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému