MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK STROJNÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Techmont czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení - montážní pracovník strojní.

MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK STROJNÍ montážní pracovník strojní (konstrukce, demontáže a ostatní strojní) pro ústecký kraj požadavky - vyučen- řidičský průkaz skupiny B - minimální praxe v řízení vozidla - časově flexibilní pracovník - práce také na 12 hodinové směny - čistý trestní rejstřík nabízíme - platové ohodnocení dle praxe (od 120 Kč výše, záleží na zkušenostech) - dlouhodobá perspektiva, velmi zajímavé výdělky při dobrých výkonech - dotované stravování, diety - nástup možný ihned - místo výkonu práce je lokace Litvínov, Dubí, Lovosice a nepravidelně i další lokace HLÁSIT SE: Klára Vavrošová email: kontakt

Společnost

Techmont czech s.r.o.

Lokalita pracoviště

Litvínov 1, 436 01 Litvínov 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci mechanických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Techmont czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Techmont czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému