montážník přípravy vzorků luxusního kování

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TWIN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kovů - montážník přípravy vzorků luxusního kování.

Uchazeči, prosím, zasílejte své životopisy mailem na adresu kontakt Požadavky na uchazeče: - SOU nebo SŠ - komunikační shcopnosti, manuální zručnost, zodpovědnost, flexibilita, pečlivost, technické myšlení, slušné vystupování - zručnost při práci s ručním nářadím - řidičský průkaz sk- B - aktivní řidič - shcopnost samostatného logického uvažování a řešení úkolů - základní zeměpisné znalosti ČR

Společnost

TWIN s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zemědělská 571, 321 00 Plzeň 21 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TWIN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TWIN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému