VEDOUCÍ STROJÍRENSKÉ DIVIZE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost WinWork, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nejvyšší představitelé středních společností a institucí - vedoucí strojírenské divize.

Náplň práce: - komplexní dohled a zodpovědnost za výrobní závod po stránce organizační, technické a ekonomické - strategické a investiční plánování Požadavky: - VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru - praxe min. 5 let na vedoucí pozici ve výrobní firmě - znalost AJ a NJ - řídící a organizační schopnosti - samostatnost, zodpovědnost, flexibilita Nabízíme: - vedoucí pozici v silné společnosti - možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání - zajímavé finanční ohodnocení, manažerské odměny, služební vůz V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: kontakt, Tel: kontakt Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů společností WinWork, s.r.o. za účelem zprostředkování zaměstnání.

Společnost

WinWork, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Krajinská 275, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Ředitel v oboru Management
Alternativní názvy profese: Nejvyšší představitelé středních společností a institucí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 000 - 120 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WinWork, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WinWork, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému