Strojník/strojnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SK - EKO Pardubice s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků) - strojník/strojnice.

Místo výkonu práce Pardubice - Semtín. Požadujeme: o min. SOU - technického zaměření o týmovou spolupráci, zodpovědnost o časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení o strojnický průkaz - čelní kolová vozidla, rypadla o řidičský průkaz sk. B, C, T, E o profesní řidičský průkaz - výhodou Nabízíme: o odpovědnou práci o možnost seberealizace a profesního rozvoje o zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti o týmovou spolupráci o finanční ohodnocení odpovídající práci a pracovnímu nasazení o mobilní telefon i pro soukromé účely o příspěvek na stravování o práci na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou o mzdové ohodnocení bude určeno na základě osobního jednání a v závislosti na Vaší praxi o v případě kvalitně a bezchybně odváděné práce možnost vyplácení zvláštních prémií + proplácení přesčasových hodin. Náplň práce: o obsluha veškerého strojního a vozového parku o práce na realizovaných zakázkách o práce na sběrném a recyklačním dvoře o zajištění běžné provozní údržby strojů a zařízení o odpovědnou práci na plný úvazek nebo i zkrácený úvazek na DPP První kontakt e-mailem.

Společnost

SK - EKO Pardubice s. r. o.

Lokalita pracoviště

Pardubice 52, 530 02 Pardubice 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SK - EKO Pardubice s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SK - EKO Pardubice s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému