Skladníci - řidiči VZV a MDV

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SAS Autosystemtechnik s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - skladníci - řidiči vzv a mdv.

Místo výkonu práce: Plazy č.p. 129 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: telefonicky:kontakt, kontakt(8-15 hod.) nebo e-mailem: kontakt, kontakt Náplň práce: vychystávání materiálu a zásobování montážní linky, odvoz obalů, manipulace s materiálem v rámci skladu, práce se čtečkou.. Požadavky: zkušenosti s prací ve skladu - výhodou, průkaz a praxe na VZV a retraku - podmínkou, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, komunikace v českém jazyce, trestní bezúhonnost. Zaměstnanecké výhody: zajímavé firemní benefity (jako jsou např. 5 týdnů dovolené, možnost profesního růstu apod.).

Lokalita pracoviště

Plazy 129, 293 01 Mladá Boleslav 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 780 - 25 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SAS Autosystemtechnik s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SAS Autosystemtechnik s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému