finanční kontrolor/ka se znalostí AJ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FENIX PERSONAL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní účetní finanční a investiční - finanční kontrolor/ka se znalostí aj.

Pracoviště: Čejč. CO JE NÁPLNÍ PRÁCE? " spolupráce při řízení jednotného účetního systému organizace (směrnice, účetní rozvrh, koordinace oběhu dokladů, implementace daných předpisů, ad.) " spolupráce při měsíčních a ročních uzávěrkách " práce s ekonomickými daty " reporting dle požadavků mateřské společnosti. " komunikace s externími poradci a státními orgány " zúčtování rezerv, opravných položek, kurzových rozdílů, nedokončené výroby, hotových výrobků, zápočtů, úvěrů, půjček atd. CO POŽADUJEME? " AJ na úrovni B1 pro aktivní komunikaci s mateřskou společností ve Francii nutností " minimálně bakalářské vzdělání v ekonomickém oboru " výborná znalost MS Office, především Excel " znalost francouzského jazyka výhodou " znalost účetní a daňové problematiky " orientace v legislativě ČR, znalost mezinárodních účetních norem je výhodou " znalost IS K2 - výhodou " zázemí silné, stabilní a prosperující nadnárodní společnosti " 25 dnů dovolené " dotované firemní stravování " příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění " firemní akce " další zaměstnanecké bonusy Kontakt na tel. kontaktnebo na mail: kontakt

Společnost

FENIX PERSONAL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Čejč, Čejč, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Odborní účetní finanční a investiční

Mzdové podmínky

Základní mzda: 27 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FENIX PERSONAL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FENIX PERSONAL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému