Operátor/ka call centra pro prodej služeb T-Mobile

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SIDIT NET s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - operátor/ka call centra pro prodej služeb t-mobile.

Vyhlašujeme výběrové řízení na obsazení pozice Aktivní telefonní operátora pro prodej produktů T-Mobile. PRVNÍ KONTAKT: e-mailem: kontakt osobně: na základě předchozí TELEFONICKÉ DOMLUVY na adrese Špálova 464/10, Ostrava, 70200 Společnost SIDIT NET s.r.o. již 15 let působí na telekomunikačním trhu a je významným partnerem T-Mobile v oblasti prodeje mobilních služeb. Jste komunikativní a zvládáte práci na PC? Preferujete kancelářskou práci v přátelském kolektivu s jistotou slušného výdělku? Garantujeme jistý základ ve výši 15 000 Kč a bonusy za kvalitně odvedenou práce dle cíle ve výši 20 000 Kč. Průměrný příjem 35 000 Kč. Dále nabízíme: - Práci v přátelském kolektivu - Zdokonalení se v komunikačních dovednostech - Stabilní zázemí u stabilního zaměstnavatele - Pouze ranní směny a volné víkendy, pracovní doba 7.30 - 16.00 Požadujeme: - Ochotu naučit se novým věcem - Nebát se mluvit a umět naslouchat zákazníkům - Přátelskou a pozitivně laděnou osobnost - Komunikativnost a příjemný hlasový projev

Společnost

SIDIT NET s.r.o.

Lokalita pracoviště

Špálova 464, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.2.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SIDIT NET s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SIDIT NET s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému