Organizátor/ka školních výletů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zámek Potštejn s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Organizátoři konferencí a událostí - organizátor/ka školních výletů.

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE Kontakt telefonicky, e-mailem kontakt nebo osobně po telefonické domluvě. - organizátor/ka vánočních školních výletů pro děti od 2,5 do 15-ti let (denně 400 dětí) - součástí práce je obsluha v zámecké cukrárně, prodej dárků z nabídky upomínkových předmětů atd. - organizační schopnosti - ochota pracovat s dětmi a umění děti řádně pedagogicky zvládat - stress management, schopnost adekvátní reakce na nepředvídatelné změny apod. - příjemné pracovní prostředí, nové zkušenosti, možnost další spolupráce - pracovní doba: po - pá od 7:30 do 13:00 - 14:00 hodin.

Společnost

Zámek Potštejn s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jarníkova 1, 517 43 Potštejn (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 80 - 95 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zámek Potštejn s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zámek Potštejn s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému