odborný pracovník úklidu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CORA MANAGEMENT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci pro ruční čištění - odborný pracovník úklidu.

místo výkonu práce: Praha kontakt: Horáková Soňa, e-mail: kontakt Hledáme vhodné kandidáty na pozici odborný pracovník úklidu pracovní úvazek 8 hod Pracovní doba pružná, práce i o víkendech Požadujeme: čistý trestní rejstřík, spolehlivost, pečlivost, praxe s úklidem nutná, flexibilita, ochota cestovat, ŘP sk. B, fyzická zdatnosst Náplň práce: odborné úklidové práce, mytí oken, práce ve výškách, čištění interiéru, koberců a podlahových krytin strojem, rozvoz zboží, úkolová mzda

Společnost

CORA MANAGEMENT s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CORA MANAGEMENT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CORA MANAGEMENT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému