vedoucí technického oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SAITECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti techniky - vedoucí technického oddělení.

Naše společnost SAITECH s.r.o. patří mezi přední dodavatele identifikačních systémů v České republice. Rozvíjíme obchod a služby v dynamické oblasti IT a hledáme nové spolupracovníky. Vaším úkolem bude: - Řízení implementačních projektů - Sledování a řízení servisních činností u zákazníků - Projektový reporting vedení společnosti - Sledování klíčových ukazatelů, implementace nástrojů na jejich měření a zlepšování - Rozvoj HW platformy - spolupráce s oddělením vývoje - Komunikace se zákazníky v rámci helpdesku - Odborná poradenská činnost - Rozvoj svěřeného týmu - odborná školení a vedení týmu - Montáž, správa a údržba hardwaru a IT periferií u našich zákazníků - Technická a konzultační činnost - Spolupráce s integračními partnery Požadujeme: - VŠ popř. SŠ vzdělání Elektrotechnického směru - Prokazatelnou zkušenost s vedením zaměstnanců - Velmi dobré komunikační schopnosti - Základy SQL - Schopnost samostatné práce a rozhodování - Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a profesionalitu - Prezentační a organizační schopnosti - Chuť profesně se rozvíjet - Ochota cestovat, časová flexibilita - Znalost anglického jazyka - ŘP sk. B Výhody: - Zkušenost s řízením projektů - Zkušenost se správou databází MSSQL, MySQL a ORACLE - Analytické schopnosti - Orientace v oblasti zákoníku práce Nabízíme: - Motivující ohodnocení ve vazbě na výsledky oddělení - Profesní rozvoj v mladém kolektivu - Zázemí stabilní české společnosti - Ostatní benefity - služební telefon, notebook, stravenky, atd.. V případě zájmu, zasílejte strukturovaný životopis včetně svých kontaktů a fotografie.

Společnost

SAITECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Havlíčkova 125, 411 55 Terezín (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SAITECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SAITECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému