Pracovník/ce ostrahy - vrátný/á

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KMOTR - Masna Kroměříž a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - pracovník/ce ostrahy - vrátný/á.

Pracoviště Kroměříž - požadujeme - vyučení v jakémkoliv oboru, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, praxe ostrahy výhodou, práce v nepřetržitém provoze - nabízíme - práce na HPP, zaměstnanecké výhody, odpovídající finanční ohodnocení, perspektivní a stabilní zaměstnání, nástup možný ihned - Vaši nabídku a strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Hulínská 2286, 767 01 Kroměříž 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KMOTR - Masna Kroměříž a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KMOTR - Masna Kroměříž a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému