Vedení a kontrola pracovníků ostrahy v objektech klienta

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OKO 69, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - vedení a kontrola pracovníků ostrahy v objektech klienta.

Náplň práce: - vedení a kontrola pracovníků ostrahy v objektech klienta - plánování směn, příprava mzdových podkladů - komunikace s klientem a přenos instrukcí ostraze - mimořádně zastupování strážných ve směnách - personální práce, nábory Požadujeme: - minimálně středoškolské vzdělání - řidičské oprávnění B a řidičské zkušenosti - spolehlivost a flexibilita - čistý rejstřík trestů - profesní kvalifikace strážný výhodou, ne podmínkou - dobrá úroveň vystupování - schopnost prosadit své názory a získat autoritu - zkušenosti s vedením lidí výhodou - zaučení a seznámení s režimy objektů Nabízíme: - zázemí stabilní firmy - možnost získání profesní kvalifikace strážný - zaškolení - služební vozidlo i k cestě do zaměstnání - potřebnou výpočetní techniku Zaměřujeme se na zaměstnávání OZP Hlásit se telefonicky v době od 7.00 - 16.30 hod., nebo na email.

Společnost

OKO 69, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Krkonošská 916, 468 61 Desná v Jizer. horách (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OKO 69, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OKO 69, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému