Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RWE Zákaznické služby, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech.

přímý servis a obsluha u přepážky zákaznického centra, tj. aktivní doporučování a prodej služeb a produktů informování zákazníků o službách, řešení jejich požadavků uzavírání, změny a ukončování smluvních vztahů se zákazníky změny dodavatele služeb dle požadavků zákazníka jednání s dlužníky o splátkových kalendářích přijímání stížností a reklamací zajišťování písemné a telefonické komunikace se zákazníky zákaznického centra SŠ vzdělání s maturitou velmi dobrá uživatelská znalost MS Office, výhodou znalost SAP IS-U výhodou praxe v zákaznickém servisu, obchodní činnosti nebo na jiné obdobné pracovní pozici nástup podle domluvy, lze ihned pracoviště Svitavy, provozní doba Po a St 8:30-17 hod., Út a Čt 8:30-16 hod., Pá 8:30-14 hod. zaměstnanecké výhody: benefitní program 27000/rok, 25 dní dovolené, příspěvek na stravenky, sick days, ošatné

Lokalita pracoviště

Svitavy, Svitavy (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RWE Zákaznické služby, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RWE Zákaznické služby, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému