Prodavač/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost REGIO KAVÁRNA A POTRAVINY JEČMÍNEK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - prodavač/ka.

Prodavač/ka do provozu potravin s pultovým prodejem občerstveni, zmrzliny a kávy. Požadujeme komunikativnost, zodpovědnost a příjemné vystupování. Směny krátký (středa, čtvrtek) a dlouhý týden (po, út, pá, so, ne). Pracovní doba od 6:30 - 18:30 hod. (o víkendu od 8:00 hod.). Zaměstnanecké výhody: stravenky, zajištění obědů. Místo výkonu práce: Litovel. První kontakt možný POUZE telefonicky (volat pondělí - pátek od 8:00 - 19:00 hod.).

Společnost

REGIO KAVÁRNA A POTRAVINY JEČMÍNEK s.r.o.

Lokalita pracoviště

Litovel, Litovel, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 100 - 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti REGIO KAVÁRNA A POTRAVINY JEČMÍNEK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost REGIO KAVÁRNA A POTRAVINY JEČMÍNEK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému