Prodavač/ka v oddělení dřeva, dlažby, nábytku, zahrady

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BM ČESKO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách - prodavač/ka v oddělení dřeva, dlažby, nábytku, zahrady.

Místo výkonu práce (adresa): Novoveská 3137,Ostrava Mar. Hory 709 00 Kontakt: emailem: kontakt Požadované: SOU nebo SŠ 1 rok v prodeji výhodou Znalost sortimentu prodejní dovednosti zákaznická orientace, přátelskost, pečlivost, spolehlivost, týmový hráč, ochota učit se novým věcem, vysoké pracovní nasazení, iniciativa, schopnosti argumentace a komunikace, orientace na prodej Prémiový systém, stravenky

Společnost

BM ČESKO s.r.o.

Lokalita pracoviště

Novoveská 3137, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 400 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.4.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BM ČESKO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BM ČESKO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému