Programátor web aplikací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ARECO SYSTEM, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - programátor web aplikací.

První kontakt písemný!!! Požadavky zaměstnavatele: - částečná znalost programovacího jazyka Visual Basic NET nebo Visual C, SQL jazyk ( ve verzi MS SQL 2008 a výše) - znalost vývojového prostředí pro vývoj web stránek (HTML, JavaScript) Vaší náplní práce bude vývoj web aplikací v oblasti filmové distribuce, dále správa serverů a poskytování technické podpory uživatelům. Nabízíme: 5 týdnů DV, stravenky, notebook, telefon, možnost home office Zájemci se mohou hlásti: - na e.-mail: kontakt

Společnost

ARECO SYSTEM, s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARECO SYSTEM, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARECO SYSTEM, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému