RECEPČNÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - recepční.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic - pracoviště Žamberk U Dlouhoňovic č.p. 1397, 564 01 Žamberk Zástup za mateřskou dovolenou. Požadujeme: dobrou znalost práce na PC, dobrou písemnou i komunikativní znalost anglického jazyka, praxe v jednání a společenském styku se zákazníky, příjemné a reprezentativní vystupování ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Práce ve stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, příspěvky na stravování V případě zájmu kontaktujte paní Tyčovou telefonicky na čísle kontaktnebo na e-mail kontakt

Lokalita pracoviště

U Dlouhoňovic 1397, 564 01 Žamberk (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému