ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ PŘEPRAVY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BIRKE TRANSPORT SPEDITION s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - řidič mezinárodní kamionové přepravy.

Místo výkonu práce: celá ČR (i mimo ČR v rámci EU) Požadujeme: - řidičské oprávnění C, E - platný profesní průkaz, absolvované psychologické testy, zdravotní způsobilost - digitální karta do tachografu výhodou (není podmínkou) - trestně bezúhonný, dobrý zdravotní stav - na kamionu alespoň rok praxi - flexibilita, proaktivita, schopnost efektivní komunikace - zručnost v údržbě vozidla - ochota cestovat po České republice, na Slovensko, do Polska a Německa - znalost českého jazyka podmínkou + znalost dalšího cizího jazyka je výhodou, nikoliv podmínkou - jezdí od pondělí do pátku, víkendy je doma Nabízíme: - hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou - volné víkendy - kamion v dobrém stavu - jistotu zaručené smysluplné práce a výplatu přesně na den Kontaktní osoba: Říhová Lenka Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

BIRKE TRANSPORT SPEDITION s.r.o.

Lokalita pracoviště

Choceň, Choceň, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič nákladního automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BIRKE TRANSPORT SPEDITION s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BIRKE TRANSPORT SPEDITION s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému