Karuselář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Metso Czech Republic, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - karuselář.

Nabízíme: perspektivu dlouhodobého pracovního poměru; bonusový systém; 6 týdnů dovolené Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt; - telefonicky (v pracovní dny 09,00 - 15,00hod.) na čísle kontakt- pan Richard Vít Místo výkonu práce: Metso Czech Republic, s.r.o., Tovačovská č.p. 2910/17, 750 02 Přerov 2

Společnost

Metso Czech Republic, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tovačovská 2910, 750 02 Přerov 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Soustružník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 84 - 93 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Metso Czech Republic, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Metso Czech Republic, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému