OBRÁBĚČ KOVŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ARMAT spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - obráběč kovů.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: ARMAT spol. s r.o., Řetová č.p. 82, 561 41 Řetová NÁSTUP MOŽNÝ IHNED UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: vyučen v daném oboru, praxe vítána, samostatnost, loajalita a orientace ve výkresové dokumentaci náplň práce: zakázková výroba, obrábění dílů dle výkresu zákazníka, výroba převážně z nerezové oceli, práce na konvenkčních strojích ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, zázemí stabilní společnosti, 13. plat V případě zájmu kontaktujte paní Faltusovou na e-mail kontakt

Společnost

ARMAT spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Řetová 82, 561 41 Řetová (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Soustružník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARMAT spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARMAT spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému