Pracovník na kompletaci zboží

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Randstad s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - pracovník na kompletaci zboží.

Místo výkonu práce: Stochov Kontaktní osoba: Zdeňka Trnková, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Práce vhodná pro všechny, bez rozdílu věku muže i ženy. Jedná se o práci vsedě. - Nemáme žádné speciální požadavky na zaměstnance, stačí chuť pracovat a snaha… - Jedná se o kompletaci malých balíčků, jejich kontrola a balení. - Pokud máte zájem, je možnost nezávazně si prohlédnout provoz a pak se rozhodnout. - Dohodněte si nezávaznou prohlídku provozu. Co Vás čeká na pracovišti? - Manipulace se zbožím - Kompletace malých balíčků S námi získáte: - 100 Kč/hod základ - Náborový příplatek 5.000,-Kč po zkušební době - Práce v dvousměnném provozu - Ubytování v blízkosti zaměstnání s příspěvkem zaměstnavatele Co Vám ještě nabídneme: - Dlouhodobou spolupráci - Práce v novém čistém moderním prostředí - Nástup možný ihned, nebo dle dohody. - Možnost týdenních záloh. - Dotovaná strava od zaměstnavatele - Příspěvek na dopravu / svoz Co očekáváme od Vás? - Zájem o dlouhodobé zaměstnání - Ochotu pracovat na směny - Dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu Zaujala Vás naše nabídka? Zavolejte nám, nebo napište SMS na telefonní číslo kontaktzavoláme nazpět. Náš e-mail je kontakt.

Společnost

Randstad s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

10.8.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Randstad s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Randstad s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému