Project Manager - Energy Storage System Management

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DP WORK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté - project manager - energy storage system management.

Místo výkonu práce: tř. Václava Klementa č.p. 869 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Náplň práce: - příprava konceptů technologické integrace elektrických vozů do energetické a chytré sítě - analýza technické proveditelnosti vybraných služeb a produktů v oblasti e-Mobility - konsolidace výstupů v rámci svěřených aktivit a příprava vstupů pro členy projektového týmu - analýza studií a příprava výstupů relevantní implementace dílčích projektů - benchmarking, zpracování statistických podkladů, podpůrných dat a zavádění moderních trendů - aktivní podpora a konzultace při startu projektu s externími subjekty (importéry), ale interně ve ŠKODA AUTO a.s. - návrh servisní díly - školení, vybavenost nářadím,... Požadavky: - VŠ/VŠ technického směru - elektrotechnické vzdělání - vyhláška 50§6 (nemusí být aktivní) - znalost NJ na úrovni min. B2, znalost AJ či jiného jazyka výhodou - znalost a zkušenosti z oblasti automotive - MS Office na vysoké úrovni - ochota cestovat - pravidelné služební cesty - výborné komunikační a organizační dovednosti - týmový hráč - analytické myšlení

Společnost

DP WORK s.r.o.

Lokalita pracoviště

tř. Václava Klementa 869, 293 01 Mladá Boleslav 1 (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DP WORK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DP WORK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému