Personalista specialista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CONTEG, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti personálního řízení - personalista specialista.

Co Vás čeká: - společně s celým týmem budete zodpovídat za realizaci nastavených personálních procesů a jejich další rozvoj - nábor pracovníků, vstupní a výstupní pohovory, vzdělávání a hodnocení - aktivně se podílet na zlepšování systému odměňování - správa a rozvoj personálního informačního systému - zabezpečení a kontrola zaměstnanecké záležitosti v zahraničních pobočkách a u agenturních zaměstnanců Bez jakých zkušeností se neobejdete: - zkušenosti z personální práce ve střední a větší společnosti - zkušenosti s náborem nových pracovníků, vstupními a výstupními pohovory se zaměstnanci - znalosti se zpracováním interní dokumentace a pracovně právních dokumentů, se zajištěním odborného vzdělávání - znalost hodnocení výkonu a systému odměňování včetně benefitů - alespoň základní znalost anglického jazyka a ochota se jej učit - MS Office Co Vám nabízíme: - kreativní práci a příležitost navrhovat, zavádět a zlepšovat systémy a nástroje pro efektivní řízení pracovníků v našich společnostech - vytvářet a prosazovat novou firemní kulturu zaměřenou na spokojené zaměstnance - účastnit se rozhodování o personální strategii společnosti Na Vaše životopisy se těšíme na emailu kontakt či na Vaše zavolání na telefonu kontakt

Společnost

CONTEG, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CONTEG, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CONTEG, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému