Vývojový pracovník/ce - výpočtář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CoSiS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji - vývojový pracovník/ce - výpočtář/ka.

Nástup možný IHNED. Pracovní pozice je vhodná i pro OZP a absolventy škol. Náplň práce: - analýza technických problémů pomocí metody konečných prvků ; vytvoření a odladění výpočtového modelu; vyhodnocení a analýza výsledků; optimalizace, návrhy na zlepšení chování konstrukce; dokumentace výsledků, komunikace se zákazníkem Požadujeme: - VŠ technického směru, strojní zaměření, aplikovaná mechanika výhodou - ochotu učit se novým věcem; flexibilitu, samostatnost, cílevědomost, schopnost orientovat se v problému a navrhnout řešení; vítána znalost některého z CAE programů; znalost angličtiny nebo němčiny Nabízíme: - samostatnou, zodpovědnou a zajímavou práci při vývoji nových produktů pro různé zákazníky s možností seberealizace a profesního rozvoje; vzdělávání, stravenky Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt; - telefonicky (08,00 - 16,00hod.) na čísle kontakt- pan Josef Klíma Místo výkonu práce: CoSiS s.r.o., Seifertova č.p. 2834/33, 750 02 Přerov 2

Společnost

CoSiS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Seifertova 2834, 750 02 Přerov 2 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CoSiS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CoSiS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému