Techničtí pracovníci, skladníci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GTX rekuperace s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech - techničtí pracovníci, skladníci.

Místo pracoviště: - Lýková 1160, Ládví, 251 68 Kamenice Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt - osobně na místě pracoviště Upřesňující údaje: - obchodně-technická činnost, administrativa na PC, - práce ve skladu, práce s klienty telefonická i osobní - technická podpora montážních firem (rekuperace) - montážní práce lehké vzduchotechniky na stavbě, může být i absolvent - nutnost číst technické stavební výkresy, řidičský průkaz sk. B, manuální zručnost podmínkou - práce vhodná i pro absolventy bez praxe Zaměstnanecké výhody: - notebook, telefon, po zaučení firemní vůz i pro vlastní potřebu - po zaučení finanční bonusy

Společnost

GTX rekuperace s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lýková 1160, 251 68 Kamenice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Úředníci ve skladech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GTX rekuperace s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GTX rekuperace s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému