Všeobecná sestra - gynekologie

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - všeobecná sestra - gynekologie.

místo výkonu práce: Veleslavínská 1/30, Praha 6 - Veleslavín, 162 00 kontakt: Ťuláková Petra Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Pracovní náplň: -samostatná ambulantní péče o pacientky -odborná asistence gynekologovi -edukace pacientek -administrativní agenda spojená s péčí o pacienty Požadujeme: -min. ukončené SŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra nebo porodní asistentka, osvědčení pro výkon povolání bez odborného dohledu výhodou -praxe v oboru alespoň 2 roky (na gynekologii výhodou) -znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilý/á -znalost dalších jazyků výhodou -klientsky orientovaný přístup, vstřícné a milé vystupování vůči klientům -velmi dobré organizační schopnosti -velmi dobrou uživatelskou znalost PC -časová flexibilita Nabízíme: -odpovídající finanční ohodnocení + čtvrtletní motivační složka mzdy -práci v ambulantním provozu -samostatnou a odpovědnou práci -příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv -možnost dalšího vzdělávání -nadstandardní lékařskou péči -týden dovolené navíc -příspěvek na stravování Místo pracoviště: Praha 6, Veleslavín Termín nástupu: dle domluvy

Společnost

Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Veleslavínská 1, 162 00 Praha 616 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému