Asistent(ka) zubního lékaře / instrumentář(ka)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OLDENT - M s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní instrumentáři - asistent(ka) zubního lékaře / instrumentář(ka).

Pracoviště: Zubní ordinace, Štítného č.p. 634/1, Olomouc. Nástup do zaměstnání: optimálně od konce září, případně dle možností uchazeče. Hrubá mzda: 18000 Kč (základ) + 8000 Kč (výkonnostní prémie) / měsíc. Dovolená: 4 týdny + dodatková dovolená Vánoce - Nový rok. Pracovní doba: 40 hodin týdně. Požadavky: vzdělání střední zdravotnické, nebo vyšší zdravotnické; praxe v oboru: není vyžadována; pracovitost, empatie, smysl pro komunikaci s klienty, schopnost se učit lékařským procesům, smysl pro organizaci a pořádek. Náplň práce: asistence lékaři, management ordinačního času, udržování chodu ordinace - zásob materiálu a čistoty na pracovišti, sterilizace nástrojů. Jaké lékařské výkony máme v portfoliu? Specializujeme se jako jediní v Olomouci na práci s operačním mikroskopem: výplňová terapie, terapie zánětu kořenových systémů, parodontologie, estetické rekonstrukce, komplexní rekonstrukce zubů, dentoalveolární chirurgie a implantologie. Počet ošetřených klientů denně je nízký, délka trvání výkonů je vyšší, než u ostatních zubních lékařů. Nemáme (až na výjimky) akutní pacienty a klienti si péči většinově hradí z vlastních prostředků. Strukturované životopisy prosím posílejte POUZE na e-mail: kontakt.

Společnost

OLDENT - M s.r.o.

Lokalita pracoviště

Štítného 634, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OLDENT - M s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OLDENT - M s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému