Hledáme obchodního zástupce

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Pro zajištění prodeje plastových karet hledáme regionálního obchodního zástupce (Praha, Brno, Plzeň, Olomouc, Ostrava, Bratislava). Podmínkou je živnostenský list. Výhodou praxe jako reklamní agent.

Pro zajištění prodeje plastových karet všech druhů hledáme regionálního obchodního zástupce (Praha, Brno, Plzeň, Olomouc, Ostrava, Bratislava). Podmínkou je živnostenský list. Výhodou praxe jako reklamní agent.

Náplň práce: péče o stálé klienty, vyhledávání nových klientů, jednání s koncovým zákazníkem - předem sjednané schůzky. Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme: více možností uplatnění, motivující finanční ohodnocení, vysoký podíl ze zisku ze všech realizovaných zakázek pro Vámi získané klienty (do 30% od uzavřeného obchodu).

Společnost

De Luxe s. r. o.

Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Nová cesta 2365/17, 37316 Dobrá Voda u Českých Budějovic (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Výrobce plastových karet

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na živnostenský list (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti De Luxe s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost De Luxe s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému