Vývojový pracovník elektro

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici ve výzkumu a vývoji - vývojový pracovník elektro.

Požadujeme: - VŠ elektrotechnického zaměření, vhodné i pro absolventy, popř. SŠ elektrotechnického zaměření s praxí - aktivní znalost NJ nebo AJ - uživatelská znalost práce na PC - Windows, MS Office, návrhový systém (nejlépe Orcad 16.6) - komunikativní dovednosti, kultivované vystupování - samostatnost, zodpovědnost, zručnost, kreativita, ochota učit se novým věcem Pracovní náplň: - vývoj měřících systémů a snímačů dle požadavků zákazníků - vývoj měřících přípravků pro výrobu a kontrolu - vývoj programů pro řízení přípravků a měřících systémů - aplikace stávajících systémů a senzorů - údržba a opravy stávajících přípravků a měřících systémů Zaměstnanecké výhody: prémie/bonusy, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, další odborné a jazykové vzdělání, roční odměny. Kontakt emailem.

Společnost

MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Na Libuši 891, 391 65 Bechyně (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici ve výzkumu a vývoji

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému