mistr/-ová zámečnické výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hořické strojírny spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - mistr/-ová zámečnické výroby.

MISTR/-OVÁ ZÁMEČNICKÉ VÝROBY - pracoviště Hořice. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt; do předmětu uveďte mistr/ová zámečnické výroby. Bližší informace na tel.:kontaktp. Vanc Náplň práce: -plánování a přímé řízení kolektivu výrobních dělníků, -práce na PC s informačním systémem Helios. Požadavky: -SŠ popř. VŠ vzdělání technického směru, -velmi dobrá orientace v technické dokumentaci a čtení výkresů, -komunikační dovednosti, odpovědnost, flexibilita, schopnost týmové spolupráce, -zkušenosti a praxe na obdobné pozici vítána, -výhodou znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni. Nabízíme: - mzdu odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednostem a praxi min. od 20 000 Kč, - pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců, po zapracování na dobu neurčitou, - nástup možný dohodou, - další vzdělávání, profesní růst, - firemní benefity.

Lokalita pracoviště

Hořice 34, 508 01 Hořice v Podkrkonoší (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hořické strojírny spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hořické strojírny spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému