Výbušninářský dělník (obsluha strojů a zařízení)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STV GROUP a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na výrobu střeliva a výbušnin - výbušninářský dělník (obsluha strojů a zařízení).

pracoviště Rataje - Náplň práce: jednoduché práce s výbušninami, manipulace s materiálem nad 15 kg - Požadujeme: vyučení, spolehlivost, pečlivost a samostatnost, zdravotní stav k výkonu práce, vysoká zodpovědnost - práce s výbušninami, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu - pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení - Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kontakt nebo předem telefonicky dohodněte osobní návštěvu.

Společnost

STV GROUP a.s.

Lokalita pracoviště

Rataje 1, 768 12 Rataje u Kroměříže (Zlínský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STV GROUP a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STV GROUP a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému