asistent/ka vedoucí výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Sky Paragliders a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/ka vedoucí výroby.

Hledáme akčního člověka, který nečeká, až mu někdo práci přidělí, je schopný plnit samostatně stanovené povinnosti a rád komunikuje s druhými lidmi. Náplní Vaší práce bude: - Objednat a zajistit materiál pro výrobu, odpovědnost za vedení skladu materiálu - Vyřizování reklamací materiálu s dodavateli - Vyhledávání nových materiálů - Aktualizace výrobní dokumentace - Pomoc při dalších administrativních činnostech pro výrobu - Péče o návštěvy a organizační zajištění některých akcí Požadujeme: Výroba paraglidingového vybavení je precizní a pečlivě dokumentovaná výroba - jsme leteckou výrobou. Hledáme člověka, kterému je naše branže sympatická, který dokáže přemýšlet v souvislostech a dotahovat svěřené úkoly do konce a předcházet tak problémům. Hledáme člověka, který je schopen udržovat v administrativě systém a pořádek. Co Vám určitě nesmí chybět: - Znalost AJ - na dobré úrovni, slovem i písmem (B2/C1) - Uživatelská znalost práce s PC - Chuť zaštítit tuto oblast v naší firmě - Ochota, iniciativa a chuť na sobě pracovat - Předchozí dobré výsledky ve Vašich dosavadních aktivitách (práce, brigáda, praxe) - ŘP skupiny B Nabízíme: Je pro nás důležité, abyste cítili uspokojení z dobře odvedené práce, abyste dělali práci, která je potřebná a která Vás baví! S čím u nás můžete počítat: - Mezinárodní pracovní tým - Vzdělávání v angličtině - Možnost ovlivnit výši výdělku svými pracovními výkony, úspěchy a aktivním přístupem - Osobnostní růst - Příjemné pracovní prostředí - Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, firemní cvičení, masáže, zaměstnanecké akce KONTAKT: Pokud Vás tato pozice láká, ozvěte se nám telefonicky (8:00 - 15:00) nebo emailem a domluvíme se na schůzce u nás. Těšíme se na Vás!

Společnost

Sky Paragliders a.s.

Lokalita pracoviště

Obecní 668, 735 43 Albrechtice u Čes.Těšína, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Sky Paragliders a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Sky Paragliders a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému