Pomocná operátorka/kontrolorka kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bodycote HT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři velínů montážních linek - pomocná operátorka/kontrolorka kvality.

Světový lídr v oboru tepelného zpracování kovů, hledá pro svůj závod v Brně-Slatině pozici: Pomocná operátorka/kontrolorka kvality (hledáme 3 pozice) (práce velmi vhodná pro ženy!) Popis pozice: Kontrola a příprava vsázek (zaškolíme) Vyplňování výrobní dokumentace (zaškolíme) Obsluha jednoduchých zařízení Požadujeme: Odpovědnost, pracovitost a spolehlivost Ochotu se učit - všechno Vás naučíme, ale musíte chtít Práci v 12h směnách nepřetržitého provozu Úspěšným kandidátům/kandidátkám nabízíme: Hlavní pracovní poměr ve stabilní, perspektivní, nadnárodní společnosti Mzdové ohodnocení - po zapracování 115 czk/h, + speciální příplatky za směnnost Všechny příplatky dle zákoníku práce jsou samozřejmostí Další benefity - čtvrtletní prémie, stravenky, penzijní připojištění Práce ve společnosti rodinného typu (celkem 34 lidí), v zdraví neškodlivém prostředí Pracoviště: Tuřanka 112, 627 00 Brno (areál CTParku Černovické Terasy), MHD blízko závodu Datum nástupu: po dohodě, nejlépe ihned Kontakt: email: kontakt Těšíme se na Vás!

Společnost

Bodycote HT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tuřanka 1315, 627 00 Brno 27 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 115 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bodycote HT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bodycote HT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému