Servisní technik VN a VVN

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Siemens, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní elektrotechnici a technici energetici - servisní technik vn a vvn.

Životopisy prosíme předem na e-mail: kontakt Náplň práce: - montáž, demontáž a diagnostika VN a VVN zařízení - provádění servisních prací a zkoušek u zákazníků po celé ČR - zpracovávání a vyhodnocování měřících protokolů - příprava obchodních nabídek menšího rozsahu Požadujeme: - SŠ elektro nebo SOU elektro s maturitou (i absolventi bez praxe) - zákaznicky orientovaný přístup, samostatnost a psychickou odolnost - fyzickou zdatnost - uživatelskou znalost práce na PC - platnou vyhlášku 50/78 Sb. nad 1000 V - ŘP sk. B, ochotu cestovat Nabízíme: atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity a na jazykovou výuku, proplácení prvních tří dnů nemoci jednou ročně, pružnou pracovní dobu, příspěvek na penzujní připojištění nebo životní pojištění, stravenky)

Společnost

Siemens, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lobezská 2567, 326 00 Plzeň 26, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní elektrotechnici a technici energetici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 29 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému