Balení a expedice zboží - brigáda

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DG Tip, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - balení a expedice zboží - brigáda.

Balení a expedice zboží Jsme úspěšná společnost specializovaná na prodej reklamních předmětů, která nabízí pracovní poměr na dobu určitou do konce roku 2016 pro šikovného a pracovitého muže s min. výučním listem do našeho skladu v Brně-Horních Heršpicích. NÁSTUP IHNED. Běžná pracovní doba, 40 hodin, 100,- Kč hrubého na hodinu. Osobní předpoklady: pečlivost, spolehlivost, pracovitost Odměna: 100 Kč/hod Pracovní úvazek: Smlouva na dobu určitou Lokalita práce: Jihomoravský Adresa práce: K Terminálu 2, Brno - Horní Heršpice DG Tip, spol. s.r.o. Jan Biberle kontakt tel.: kontakt K Terminálu 2, 619 00 Brno - Horní Heršpice

Společnost

DG Tip, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

K terminálu 687, 619 00 Brno 19, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DG Tip, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DG Tip, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému